تضمیـن اصـالت کالا و گارانتـی اصلـی

اصالـت کـالا

فروشگاه اینترنتی ابرش اصالت همۀ کالاها و محصولات خود با برند تجاری ابرش را تضمین و با گارانتی اصلی و معتبر ارائه می‌کند. از آنجا که ابرش برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها از محصولات گروه کارخانجات ابرش و بصورت مستقیم از انبار کارخانه استفاده می کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که همه محصولات دارای هولوگرام و برچسب معتبر می باشند و هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و کالای خودرا از مجاری قانونی بدون واسطه و مستقیم از شرکت تولیدکننده ابرش خریداری می‌کنند.

گارانتی رسمـی

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت ابرش توسط شرکت مجموعه که تولیدکننده محصول می باشد بصورت رسمی گارانتی شده است و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی تولید و ارائه می شود. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت در واحدهای مربوطه است.

بنابراین کلیه کالاهایی که در ابرش عرضه می‌شوند اصلی هستند و بصورت مستقیم از انبار گروه کارخانجات ابرش ارائه می گردد. از این رو است که وب سایت ابرش اصل بودن همه محصولات موجود با برند ابرش را تضمین می‌کند.