بهترین شیرآلات روشویی

اگر قصد خرید شیرآلات برای ساختمان خود دارید بهتر است قبل از رفتن به فروشگاه این مقاله را تا انتها بخوانید تا بهترین خرید را تجربه کنید. همان‌طور که تمامی اجناس، دارای جنس‌های اصلی یا تقلبی هستند، بازار شیرآلات هم به همین ترتیب دارای اجناس اصلی و تقلبی است که در صورت نداشتن اطلاعات کافی و خرید محصولات تقلبی و فیک ممکن است زیان‌های مالی و جانی در پی داشته باشد. اولین نکته‌ای که باید توجه داشته باشید این است که جنس بدنه باید از بهترین کیفیت برخوردار باشد؛ به دلیل اینکه اگر جنس بدنه از آلیاژ غیراستاندارد استفاده شود جریان آب آلوده شده و منجر به مشکلات پوستی می‌شود. جنس بدنه شیرآلات ابرش از آلیاژ برنج بوده و درصد ناخالصی آن با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته روز دنیا محاسبه می‌شود و سپس با استفاده از باکیفیت‌ترین آلیاژ موردنظر، شیرآلات بهداشتی ساختمانی تولید می‌شود.

تضمین کیفیت

یکی دیگر از مواردی بایستی که در هنگام خرید شیرآلات بهداشتی دقت لازم را داشته باشید نوع پوشش‌دهی آن است. شیرآلات با پوشش‌دهی بی‌کیفیت، بعد از گذشت مدت‌زمان بسیار کوتاه دچار رنگ‌پریدگی و زنگ‌زدگی می‌شود. شیرآلات روشویی ابرش توسط دستگاه‌هایی با تکنولوژی بالا به روش PVD پوشش‌دهی می‌شوند که سلامت بدنه را تضمین می‌کند. این نوع پوشش‌دهی باعث جلوگیری از زنگ‌زدگی می‌شود و اثری از لکه‌های آب‌روی خود برجا نمی‌گذارد.

 

شیرآلات ارزان‌قیمت

اگر  به فکر این هستید که شیرآلات با هزینه بسیار پایین خریداری کنید لازم است بدانید دقیقاً همان اندازه باید برای تعمیر و تعویض آن هزینه کنید. پس بهتر است همان اول با هزینه مناسب و منطقی برای خرید شیرآلات اقدام کنید. شیرآلات ابرش با استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه و طراحی تولید مهندسین ایرانی بهترین گزینه برای خرید شیرآلات با قیمت مناسب و منطقی است.

 

شیرآلات استاندارد

علاوه بر تمام نکات بالا، میزان مصرف آب در خروجی شیرآلات روشویی بسیار مهم است. در گروه کارخانجات ابرش خروجی شیرآلات با استفاده از پرلاتورهای باکیفیت و مخصوص تولیدشده که خاصیت ترکیب فشار هوا با آب را دارد. این امر باعث افزایش فشار هوا و صرفه‌جویی در آب می‌شود. علاوه بر پرلاتور، کارتریجی که در شیرآلات روشویی ابرش استفاده می‌شود دارای استاندارد کافی و کامل است که به‌هیچ‌عنوان باعث نشستی و یا سختی در کنترل آب نمی‌شود.

ابعاد شیرآلات

ابعاد روشویی یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که قبل از خرید شیرآلات خود باید بررسی کنید. ارتفاع شیرآلات باید به نسبت ارتفاع سینک و آبگیر ظرف‌شویی سنجیده شود. اگر ارتفاع آن کوتاه‌تر باشد فضای کمی در اختیار شما قرار می‌گیرد. اگر جایگاه آن نسبت به سینک یا روشویی بزرگ‌تر باشد در زاویه پاشش آب تأثیرگذار است. پس حتماً قبل خرید شیرآلات به سینک یا روشویی هم توجه کنید.

 

رنگ شیرآلات

بعد از پرداخت به تمام نکات بالا، حال نیاز است به رنگ و پوشش شیرآلات روشویی دقت کنید. اگر وسایل خانه شما به سمت رنگ کروم هست می‌توانید از شیرآلات با پوشش‌دهی کروم استفاده کنید. اگر وسایل آشپزخانه شما به رنگ‌های طلایی و یا رز گلد است، می‌توانید از شیرآلات با رنگ‌های طلایی مات و براق استفاده کنید. در گروه کارخانجات ابرش می‌توانید باتوجه‌به سلیقه و دکور خانه شما شیرآلات را با بهترین کیفیت و پوشش‌دهی انتخاب کنید.

در اینجا بهترین شیرآلات روشویی ابرش را با طرح‌های متنوع و رنگ‌های مختلف ببینید.