تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

ابرش؛ فقط کالای اصلی

فروشگاه اینترنتی ابرش اصالت همۀ کالاها و محصولات خود با برند تجاری ابرش را تضمین و با گارانتی اصلی و معتبر ارائه می‌کند. از آنجا که ابرش برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها از محصولات گروه کارخانجات ابرش و بصورت مستقیم از انبار کارخانه استفاده می کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که همه محصولات دارای هولوگرام و برچسب معتبر می باشند و هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و کالای خودرا از مجاری قانونی بدون واسطه و مستقیم از شرکت تولیدکننده  ابرش خریداری می‌کنند.

ابرش؛ فقط گارانتی اصلی

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت ابرش توسط شرکت مجموعه که تولیدکننده محصول می باشد بصورت رسمی گارانتی شده است و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی تولید و ارائه می شود. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت در واحدهای مربوطه است.

بنابراین کلیه کالاهایی که در ابرش عرضه می‌شوند اصلی هستند و بصورت مستقیم از انبار گروه کارخانجات ابرش ارائه می گردد. از این رو است که وب سایت ابرش اصل بودن همه محصولات موجود با برند ابرش را تضمین می‌کند.