شرکت فورج فلزات رنگین پارسیان

 

شرکت فورج فلزات رنگین پارسیان تولیدکننده شیرآلات بهداشتی در طرح ها و رنگهای متنوع وگاهاٌ اختصاصی(شامل تمامی مراحل طراحی و تولید (ماهیچه گیری، ریخته گری، پرداخت، آبکاری و مونتاژ))، لوله های چند لایه ترکیبی

( از جمله  (PERT-AL-PERTو اتصالات برنجی مربوطه (از نوع کوپلی و پرسی)، شیلنگ جات سیم بافت (از نوع پیسوال و پکیجی در سایزها و ابعاد مختلف)، شیرهای صنعتی و ساختمانی که به روش فورجینگ تولید می شوند (از جمله شیر ماشین لباسشویی ،پیسوال، شیلنگی و ...)، محصولاتی که به روش تزریق از جنس زاماک تولید می شوند (از جمله دستگیره شیرآلات بهداشتی و ...)و محصولات پلاستیکی بهداشتی ساختمان با مارک تجاری ابرش می باشد. این شرکت در شهرک صنعتی بینالود ( استان خراسان رضوی، شهر مقدس مشهد) و در زمینی به مساحت بالغ بر10000 متر مربع و زیر بنایی بالغ بر 7000 متر مربع احداث گردیده است.

کلیه محصولات تولیدی ابرش از مرغوبترین نوع مواد اولیه تولید شده و بر همین اساس دارای استاندارد ملی، گواهینامه فنی ساختمان از مرکز تحقیقات ساختمان متمرکز در سازمان محترم مسکن و شهرسازی و نیز گواهینامه های متعدد متعدد اروپایی (ISO  و CE )و بر حسب نوع کالا گواهینامه Food Grade از سازمان محترم غذا و دارو بوده و نیز دارای ضمانت نامه های چندین ساله می باشد.

لازم به ذکر است این شرکت در زمینه های مختلف نوآوری نموده و با ثبت طرح ها و ایده های اختصاصی خود، باعث ایجاد تنوع طرح، رنگ و کیفیت محصولات تولیدی خود گردیده و برای مشتریان محترم امکان انتخاب رابه گونه ای فراهم آورده که با حصول اطمینان از عدم تکرا پذیری در سایر مار کهای تجاری موجود در بازار عرضه ، اقدام به انتخاب مدل ، رنگ و طرح دلخواه خود نمایند.

طرح ها و ایده های صنعتی ثبت شده توسط این شرکت اثبات کننده این ادعاست.

در قیاس قیمت گذاری نیز، با عنایت سیاست گذاری موسسین شرکت مبنی بر جهانی شدن و نیز اصل"کیفیت بالا ، قیمت رقابتی" همواره محصولات ابرش قابلت رقابت پذیری قیمتی با سایر محصولات مشابه را داشته و عمدتا در فضای تصمیم گیری شفاف ، این "ابرش" است که انتخاب می گردد.

با امید و هدف خودکفایی روزافزون میهن عزیزمان ، چشم انتظار حمایت شما از استقلال هر چه بیشتر ایران هستیم که این امر فقط با خرید "کالای ایرانی با کیفیت " و ترجیح آن به کالای خارجی امکانپذیر می باشد.

با احترام فراوان